Oxandrolon – cena, opinie, efekty, właściwości, dawkowanie

oxandrolon

Budowanie masy – oxandrolon wady i zalety

Na rynku można znaleźć naprawdę wiele sterydów anaboliczno-androgennych, które pomagają w budowaniu masy mięśniowej, jednak mało który z nich jest tak bezpieczny, jak Oxandrolon. A w jaki dokładnie sposób działa ten środek? Jak i w jakich ilościach się go dawkuje, żeby był skuteczny i przynosił dobre efekty? Jakie są jego wady i zalety?

Oxandrolon – co trzeba o nim wiedzieć?

Celem wynalezienia tej substancji, była chęć uzyskania bardzo łagodnego sterydu anabolicznego, który mógłby zostać wykorzystany nawet przy leczeniu dzieci. To właśnie dlatego, w dzisiejszych czasach często stosowany jest zarówno przez początkujących, jak też i przez kobiety.

Budowa masy oraz siły

Oxandrolon nie jest środkiem, dzięki któremu przybędzie ci mnóstwo masy, w krótkim czasie. Przyrost masy po tym środku jest raczej wolny, ale stabilny. To, co przyrasta podczas przyjmowania tego środka, to siła. Nic więc dziwnego, że najczęściej jest on stosowany wtedy, gdy trzeba przygotować się do zawodów. W kontekście siły Oxandrolon jest zdecydowanie najbardziej efektywny.

Oxandrolon to preparat, dzięki któremu możesz mieć pewność, że poprawi jakość oraz twardość twoich mięśni. To zdecydowanie jedna z jego największych zalet. Efekty uzyskane po przyjmowaniu tego preparatu będą dużo trwalsze, niż po przyjmowaniu innych produktów i nie zejdą z ciebie, zaraz po odstawieniu.

Oxandrolon – wady

Oczywiście, osoba której zależy wyłącznie na budowaniu masy mięśniowej, nie będzie zbytnio zadowolona z przyrostów po Oxandrolonie. Jak już zostało wspomniane, ten preparat wykazuje delikatne właściwości budujące, przez co potrzeba czasu, aby mięśnie się zbudowały.
Zdecydowanie bardziej zadowoleni będą ci, którym zależy na jakości umięśnienia oraz na sile. Sportowcy przygotowujący się do zawodów (zwłaszcza sportów walki) dużo bardziej będą zadowoleni z efektów, które uzyskają.

Niemniej jednak nie ma takiej wady, której nie można byłoby zamienić w zaletę!

Oxandrolon – z czym łączyć, aby budować mięśnie?

Ze względu na to, że sam Oxandrolon nie jest sterydem, który buduje mięśnie, a raczej siłę, łączy się go z innymi sterydami, dzięki którym można uzyskać świetną muskulaturę właśnie i to w niedługim czasie! Przede wszystkim jest on łączony z Testosteronem oraz Metanabolem. Także łączenie go z Oxymetholonem przyniesie bardzo dobre wyniki.

oxadrol
fot. Oxadrol 10 mg tabletki

Oxandrolon – jak dawkować?

Oxandrolon dawkuje się w ilościach od 20 do 60 mg dziennie, przy czym trzeba rozbić sobie przyjmowanie preparatu na 2-3 sesje dziennie. Dawkuje się go doustnie, ponieważ występuje on w formie tabletek. Przeciętnie stosuje się go przez okres od 4 do nawet 8 tygodni. Po tym czasie należy go odstawić.

Oxandrolon – gdzie kupić

Dostępność tego preparatu na rynku jest bardzo dobra, jednak trzeba mieć świadomość, że jest on dość często podrabiany. Dlatego też należy nabywać go w miejscach zaufanych, takich jak strona www.najlepszekoksy.com – oryginalny Oxandrolon można kupić właśnie tam, prosto od najlepszych producentów.

1 thought on “Oxandrolon – cena, opinie, efekty, właściwości, dawkowanie”

Dodaj komentarz