Jak naturalnie powiększyć penisa

jak powiększyć penisa

Cała prawda o powiększaniu penisa

Każdy z nas ma jakieś kompleksy, mało jest osób, które w pełni akceptują swój wygląd. Kobiety najczęściej mają problem z wielkością swoich piersi bądź figurą, mężczyźni narzekają z kolei na wielkość swojego penisa.

Czy są skuteczne metody na przedłużenie penisa?

Od wielu lat na rynku branży farmaceutycznej dostępne są w sprzedaży pastylki, kremy, żele, które mają wpłynąć na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja podczas zbliżenia. Mimo to, dużo grupa mężczyzn ma kompleksy, wielu z nich zadaje pytanie jak powiększyć penisa, żeby móc sprawić przyjemność kobiecie.

Rozmiar penisa w dużej mierze jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy również od narodowości. Jest to narząd, którego rozmiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury otoczenia oraz sytuacji. Na rynku można kupić wiele preparatów, które obiecują, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego użycia członek stanie się większy. Producenci tabletek na zwiększenie wymiarów członka prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę ciężko powiedzieć, które tabletki okażą się najskuteczniejsze, ponieważ każdy organizm jest inny.

SPRAWDŹ TAKŻE: Skuteczne Tabletki na przedwczesny wytrysk!

Pastylki na powiększenie penisa

Najczęściej zawierają składniki naturalnego pochodzenia, głównie substancje ziołowe, które dodatkowo zwiększają również popęd seksualny i doznania podczas stosunku. Dziś możliwości jest sporo, jednak należy być ostrożnym, nie wolno nabywać preparatów niewiadomego pochodzenia, ponieważ mogą okazać się niebezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Tabletki na powiększenie członka

Najlepiej nabywać w aptekach bądź sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej skuteczności jak zabiegi operacyjne, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest polecany osobom z poważnym problemem związanym z wadami rozwojowymi członka.

jak naturalnie powiększyć penisa

Operacja powiększania penisa

Jest skuteczna, ale związana jest z poważnym ryzykiem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie przynieść spektakularnego efektu, a jest bolesny, w niektórych sytuacjach może też dojść do problemów z erekcją. Powiększenie przyrodzenia jest trudne, penisa nie da się powiększyć bez skalpela chirurga. Jeśli mężczyzna ma bardzo duże kompleksy, najlepiej, żeby zwrócił się z tym problemem do specjalisty. Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększenia rozmiarów kle jonów rodowych, trzeba poznać powód swoich kompleksów.

operacja powiększania penisa
operacja powiększania penisa

Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że operacja bądź preparaty są zbędne, na początku trzeba zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest również akceptacja partnerki.

Kobiety są zdania, że rozmiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku. To nie długość czy obwód członka się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Czy powiększanie penisa jest bezpieczne? Najnowsze doniesienia

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn jest z tego powodu zakompleksiona. Ze względu na to, na rynku proponuje się wiele różnego rodzaju leków, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Niektórzy cenią także odpowiednie ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa. Jaka jest efektywność takich kuracji? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można zrobić sobie krzywdę.

Należy skorzystać pomocy lekarza, który wybierze nam najlepsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy wiążące się z wielkością członka mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego trzeba zacząć. Długość czy obwód penisa nie zapewnia satysfakcji z życia intymnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli będzie nieczuły i będzie brakowało mu fantazji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Naturalne leki na potencję dla mężczyzn!

 

Trzeba pamiętać, że stałe powiększenie penisa jest możliwe wyłącznie operacyjnie, a taki zabieg niestety wiąże się z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety taka ingerencja chirurgiczna wiąże się z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne.

Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmakologiczne, które nie dają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są obarczone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować poczucie własnej wartości.

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Grubość i długość penisa może się różnić, jednak duża grupa mężczyzn nie czuje się zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm. W trybie erekcji penis ma średnio od 12 do 18 cm długości. Chociaż lekarze zapewniają, że to nie rozmiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma kompleksy. Tego rodzaju problemy można zniwelować w naturalny sposób, powiększenie penisa jest możliwe i operacja nie jest konieczna. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnych czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety także wraz z upływem lat staje się mniejszy.

Inne metody na powiększenie penisa

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Sposobów na powiększenie penisa jest kilka. Można wykonywać ćwiczenia, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, podobnie zresztą jak tabletki czy żele. Odpowiednio opracowane treningi wykonywane z regularną częstotliwością przynoszą naprawdę niezłe rezultaty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Pompki próżniowe na powiększenie penisa

Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Korzysta z niego dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można korzystać takie urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, żeby zbyt mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych penisa. Próba zwiększenia wymiarów członka samodzielnie bez konsultacji z lekarzem nie jest najlepszym pomysłem, gdyż może mieć to fatalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu.

pompka próżniowa do powiększania penisa
pompka próżniowa do powiększania penisa

Specjalne pompki próżniowe, produkuje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół penisa wytwarzane jest podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew i wywołuje wzwód. Pompkę można stosować nie jedynie do zwiększana penisa, ale także jako alternatywny sposób dla środków farmakologicznych, sprzęt tego rodzaju zalecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki należy korzystać nie dłużej niż przez dwadzieścia minut, należy pamiętać też o tym, żeby nie pompować jej zbyt mocno, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

Tabletki na powiększenie penisa

Na rynku są dostępne również dedykowane tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie czytać skład wybranych specyfików i nie wierzyć reklamom, które obiecują spektakularne rezultaty, które można uzyskać przykładowo w ciągu tygodnia. Tabletki na zwiększenie członka powinny zawierać naturalne składniki, najlepiej wybierać środki ze sprawdzonych źródeł, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko mają wpływ na zwiększenie rozmiaru penisa, ale zwiększają również popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cała prawda o powiększaniu penisa

Operacja powiększania penisa

Chociaż dziś można znaleźć moc różnego typu środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, to warto wiedzieć, że trwałe powiększenie członka jest możliwe jedynie dzięki zabiegowi chirurgicznemu. Operacja powiększenia penisa jest zalecana wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia tj. mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji.

Naturalne sposoby na powiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z poważnym ryzykiem, dlatego nie warto się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze mają podłoże psychiczne. Przed podjęciem decyzji na rzecz zwiększenia wymiarów członka, najlepiej dobrze zastanowić się i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości członka okaże się zbędne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy również wybierać preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać przyrodzenia bez konsultacji z lekarzem.

Dodaj komentarz