Powiększanie rozmiaru penisa – co powinieneś o nim wiedzieć

tabletki na powiększenie penisa

Powiększanie rozmiaru penisa to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, w związku z tym rynek proponuje różnego rodzaju środki, kremy, żele a nawet pompki, które mają pomóc w zaakceptowaniu swojego ciała.

Średnia długość penisa – od czego zależny jego wielkość

Ale czy są efektywne? Rozmiary penisów są różne, uzależnione są od narodowości oraz predyspozycji genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest ważny podczas zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który może zagwarantować satysfakcję seksualną jest fantazja i czułość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko woleliby posiadać przyrodzenie o dużych wymiarach.

Kompleksy związane z długością i grubością penisa są znane od dawna i siedzą w głowie i to właśnie od akceptacji własnego ciała należy zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar ma duża grupa mężczyzn zamieszkujących terytorium Europy. Jednym z popularniejszych sposobów na to, aby penis stał się większy jest stosowanie zalecanych pastylek. Takiego rodzaju środki składają się zazwyczaj z naturalnych, ziołowych składników, które mają wpływ na lepszą chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się penis.

Tabletki o naturalnym składzie na powiększenie penisa

Tabletek na powiększenie penisa jest dużo, przy czym trzeba pamiętać, aby decydować się jedynie wyłącznie takie preparaty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej.

NATURALNE SPRAWDZONE TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA – SPRAWDŹ CENĘ ORAZ SKUTECZNOŚĆ!!   [LINK]

Jak naturalnie powiększyć penisa? Duży członek to dla większości mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i lepsza samoocena. Kobiety przyznają, że rozmiar penisa w trakcie zbliżenia w rzeczywistości nie ma znaczenia. Bardziej ważna jest czułość a nawet fantazja partnera, dla panów jest to szalenie ważna kwestia, której poświęcą swój czas.

Ćwiczenia na powiększanie penisa – skuteczność, efekty, wskazania

Jeżeli chodzi o naturalne metody na zwiększenie rozmiaru członka, należy zainteresować się ćwiczeniami. W Internecie można znaleźć specjalne zestawy ćwiczeń rozciągających, lekarze mimo to nie polecają działać na własną rękę. Należy skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając członka niestety można doprowadzić do powstawania kłopotów wiążących się z erekcją.

Pompowanie penisa pompką próżniową

Innym cieszącym się popularnością sposobem jest stosowanie pompki próżniowej. Pompka może trochę wydłużyć penisa, jest zalecana głównie osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź jeżdżą na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to często jedyny sposób na osiągnięcie wzwodu, przy czym trzeba być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po odbyciu stosunku.

Pastylki, pompki czy kremy nie gwarantują trwałych rezultatów, jeżeli na zawsze chcemy zwiększyć wymiar swojego penisa niestety musimy zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale również niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie pomóc albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie miał erekcji.

To, dlatego przed podjęciem takiej decyzji należy bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy warto cierpieć i ponosić tak duże ryzyko.

Dodaj komentarz