Środki na erekcję – naturalne, domowe, na receptę, polecane przez lekarzy

środki na erekcję

Naturalne środki na erekcję bez recepty dostępne są w każdej aptece. Znajdziemy wśród nich naturalne preparaty ziołowe, ale również różnego rodzaju witaminy, mikro- i makroelementy, które również wpływają pozytywnie na utrzymanie erekcji. Po które środki na erekcję warto sięgnąć, które z nich naprawdę działają? O tym poniżej!

Środki na erekcję: naturalne, bez recepty, ziołowe!

 • Dobrym środkiem wzmacniającym erekcję jest magnez. Można go kupić w formie tabletek w każdej aptece;
 • Świetnie poprawia wydolność organizmu również witamina C, co pośrednio może przyczynić się do poprawy erekcji;
 • Na erekcję poleca się również stosowanie żelaza i cynku;
 • Z witamin polecane są na erekcję jeszcze witamina E, oraz witamina PP (czyli niacyna). Pomocne w leczeniu zaburzeń potencji i erekcji są również witaminy z grupy B, przede wszystkim witamina B1, B2, B6 i B12;
 • Biotyna, selen, chrom czy kwas foliowy: to środki na erekcję, które stosowane są rzadziej, ale które również spotkać można w dostępnych bez recepty lekach na erekcję i potencję;
 • Środki na erekcję to również te tabletki i leki, które zawieraj taurynę. Pomaga ona w utrzymaniu erekcji przy okresowych problemach.

Domowe sposoby na erekcję. 3 proste pomysły!

Wielu mężczyzn ma problemy z erekcją i potencją. Dzisiaj przedstawimy domowe sposoby na erekcję, z których mogą skorzystać praktycznie wszyscy Panowie. Wystarczy jedynie trochę zaangażowania i wiary, że również i domowe sposoby, nie stricte medyczne, mają moc sprawczą i rzeczywiście pomogą w problemie!

Domowe sposoby na erekcję – jak sobie radzić?

 • Więcej chodzić i ćwiczyć! Częściej problemy z erekcją dotyczą mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia. Warto więc zmienić swoje przyzwyczajenia, częściej wychodzić na dwór, ćwiczyć w domu, czy zapisać się na siłownięz
 • NIE dla sauny. Badania pokazują również, że występowanie problemów z erekcją koreluje dodatnio z korzystaniem z sauny. Mając jakiekolwiek problemy z erekcją, lepiej wizyty w saunie odłożyć na inny termin.
 • Przewiewna bielizna. Mężczyźni noszący obcisłą bieliznę i obcisłe spodnie częściej narażeni są na występowanie problemów z erekcją. Rozwiązanie? Lepiej nosić bieliznę bawełnianą, przewiewną, bardziej luźną.

Te trzy proste sposoby na erekcję z pewnością pomogą niejednemu mężczyźnie!

Tabletki na erekcję bez recepty. 4 fakty!

Tabletki na erekcję bez recepty są dostępne w każdej aptece. Czy rzeczywiście działają i czy dają dobre rezultaty? Niektóre z nich tak! Należy jednak wiedzieć, jakie substancje czynne zawarte w tych lekach rzeczywiście mogą poprawiać funkcjonowanie seksualne mężczyzny. Tym samym pomoże to w wyborze leków sprawdzonych i wiarygodnych.

Tabletki na erekcję bez recepty: to trzeba wiedzieć!

 • Bardzo dobrze na męską erekcję działa wyciąg z korzenia maki. Zioło to nazywa się czasem peruwiańskim żeń-szeniem. Ma silne działanie wzmacniające erekcję;
 • Również sam żeń-szeń od bardzo dawna stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji. Można go zakupić także w formie tabletek;
 • Tabletki na erekcję mogą zawierać również kofeinę, która w tym przypadku będzie działać na męski organizm pobudzająco, co pozytywnie wpłynie na erekcję;
 • Tabletki na erekcję mogą zawierać także różnego rodzaju witaminy, mikro- i makroelementy, które wzmacniają erekcję i potencję: selen, witaminę E, witaminę C, witaminy z grupy B, kwas foliowy, żelazo czy magnez.

Zaburzenia erekcji: leki polecane przez lekarzy!

Zaburzenia erekcji pojawić się mogą u mężczyzny w każdym wieku. Zazwyczaj związane są z zaburzeniami w gospodarce testosteronem, a przez to częściej dotykają mężczyzn starszych, aniżeli młodszych. Niemniej jednak leki na zaburzenia erekcji pomocne są również w przypadku zaburzeń występujących u mężczyzn młodszych, którzy chorują najczęściej nie ze względu na obniżony poziom testosteronu.

Zaburzenia erekcji: leki, które polecają lekarze

Leki polecane na zaburzenia erekcji to przede wszystkim te wyrównujące poziomy testosteronu. Pomagają one w leczeniu zaburzeń erekcji poprzez korzystny wpływ na libido oraz poprzez poprawę erekcji.

Leczenie lekami wyrównującymi poziomy testosteronu daje bardzo dobre rezultaty u ponad 70% leczonych mężczyzn

Do leczenia zaburzeń erekcji wykorzystuje się również inne leki, np. leki pierwszego rzutu, w tym inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Leki tego typu świetnie działają przy jednoczesnej stymulacji seksualnej. Dobrze radzą sobie z zaburzeniami erekcji takimi, jak zahamowanie erekcji w czasie stosunku.

1 thought on “Środki na erekcję – naturalne, domowe, na receptę, polecane przez lekarzy”

Dodaj komentarz